Kontakt z fachowcem

biuro@warmhouse.com.pl
+48 506 375 342

Warmhouse
fachowcy z gwarancją

Usługi

Jesteśmy firmą remontowo-budowlaną, która specjalizuje się w śrutowaniu powierzchni betonowych. Jednak niezależnie od tego, jakie prace mamy dla Ciebie wykonać, zawsze staramy się zrobić to solidnie i szybko, a przede wszystkim tak, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nasze usługi objęte są gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni co do jakości wykonywanych przez nas prac.

Śrutowanie betonu

To ekonomiczne rozwiązanie, które pomaga zapewnić trwałość betonu. Przy pomocy nowoczesnych maszyn usuwamy słabe elementy np. mleczko betonowe. Dzięki śrutowaniu można szybko wykryć niewidoczne wady betonu.

Docieplanie budynków

Dobrze wykonana izolacja domu, zapewni Ci odpowiednią temperaturę niezależnie od pory roku. Ocieplenie poddasza, jak i budynku pozwala znacznie zmniejszyć rachunki za prąd – to jednorazowa inwestycja, która przynosi wiele oszczędności.

Docieplenie budynku to nie tylko ochrona przed chłodem, ale skuteczny sposób na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki izolacji, Twój dom stanie się przyjaznym schronieniem również podczas upalnych dni.

Posadzki żywiczne

To świetny wybór do pomieszczeń przemysłowych, ale nie tylko – coraz częściej stosowane są także w domach rodzinnych. Wynika to z ogromnej trwałości, a także odporności na uszkodzenia mechaniczne tego materiału.

Kolor, sposób wykończenia – to Ty decydujesz o szczegółach.

Wykończenie wnętrz

Prace wykończeniowe oddaj w nasze ręce. Szukamy optymalnych rozwiązań, które zadowolą Cię cenowo, ale także pod względem jakości. Dokonujemy darmowej wyceny, a jeśli to, co przygotowaliśmy, spełnia Twoje oczekiwania, przechodzimy do szybkiej, a zarazem solidnej pracy.

Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu, profesjonalnym doradztwie, a także skrupulatnie wykonanej pracy – skontaktuj się z nami!

Śrutowanie betonu

Skuteczna i ekonomiczna metoda obróbki betonu. Wykryje niewidoczne wady, wzmocni beton i oczyści powierzchnię.

Docieplanie budynków

Kompleksowe ocieplenie budynków w innowacyjnym systemie BSO wraz z finalnym wykańczaniem ścian.

posadzki żywiczne

Prawdziwie niezawodne posadzki. Wyjątkowo wytrzymałe i odporne na działanie środków chemicznych.

Wykończenie wnętrz

Kompleksowe, profesjonalne i atrakcyjne cenowo prace związane z remontem wnętrza domu czy mieszkania.

Twoje korzyści

bezpłatna wycena

atrakcyjne cenyi rabaty

rozwiązania redukującekoszty

tylko atestowanemateriały

wysoki standardwykonanych prac

terminowa realizacjazlecenia

gwarancja na wykonanąusługę

dobre relacje na każdym etapie współpracy

Opinie klientów

W śrutowaniu betonu są specjalistami. Pracują na świetnym sprzęcie i znają się na rzeczy. Bardzo podoba mi się również ich podejście do współpracy – profesjonalne, ale przyjacielskie i bardzo życzliwe.

Jan Kowalski MikroCorp

Firma Warmhouse wykonywała dla nas usługę śrutowania. Prace zrealizowane zostały szybko, a jakość usługi była naprawdę znakomita. Pozytywnie zaskoczyła nas również sama cena usługi, która w porównaniu z innymi metodami obróbki betonu jest naprawdę atrakcyjna. Polecamy!

Maciej Nowak MikroCorp 2

Dziękujemy firmie Warmhouse za udaną współpracę. Prace związane z ocieplaniem naszego domu przebiegły sprawnie, a jakość wykonanej usługi jest bardzo zadowalająca. Niesamowicie zaskoczył nas porządek, jaki zastaliśmy w momencie zakończenia prac. Pełen profesjonalizm!

Klaudia Klimek

Współpraca z Warmhouse: prosto i profesjonalnie

1

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

2

Spotkamy się w Twoim domu lub firmie.

3

Przeprowadzimy niezbędne pomiaryi sporządzimy wycenę materiałów i prac.

4

Prace wykonamy szybko, precyzyjnie i czysto.

5

Otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.