Kontakt z fachowcem

biuro@warmhouse.com.pl
+48 506 375 342

Warmhouse
fachowcy z gwarancją

Polityka jakości

Technologie

Stosujemy najnowocześniejsze i najskuteczniejsze technologie dostępne na rynku, m.in. rozwiązania amerykańskiej firmy Blastrac, producenta maszyn działającego w branży od ponad 100 lat. Dzięki temu możemy zminimalizować czas pracy, zoptymalizować koszty usług i uzyskać najlepszy efekt. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nam również na realizację dużych, ambitnych zleceń, np. w zakładach przemysłowych.

Standardy współpracy

W relacjach z klientami stawiamy na kontakty profesjonalne, uczciwe i przyjacielskie. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego z chęcią poświęcamy czas na poznanie jego oczekiwań, pomoc w doradzeniu mu najlepszych materiałów i ekonomicznych rozwiązań. Wiemy że dla klientów ważny jest nie tylko efekt końcowy i uczciwa cena, ale też czystość prac, dlatego nasza ekipa zawsze zostawia po sobie porządek.

Specjaliści

Za jakością wykonanych prac stoją nie tylko materiały i maszyny, ale przede wszystkim ludzie. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców, którzy regularnie się doszkalają, działają z chirurgiczną precyzją i dla których praca jest równocześnie pasją. Zlecając nam docieplenie swojego domu czy wykonanie podłóg żywicznych, możesz mieć pewność, że trafisz na ludzi, którzy naprawdę znają się na tym co robią i potrafią Ci rzetelnie doradzić.

Gwarancje

W biznesie stawiamy na długofalowe relacje, a klienci, którzy do nas wracają i ci, którzy trafiają do nas z polecenia są dla nas powodem do dumy. Cel ten towarzyszy nam w codziennych działaniach, dlatego prace wykonujemy ze 100% zaangażowaniem i z dbałością o każdy detal. Zawsze. Wysoka jakość stosowanych materiałów i precyzja prac pozwalają nam brać pełną odpowiedzialność za nasze usługi i dawać na nie gwarancję.

Maszyny Blastrac

Do prac związanych z obróbką i czyszczeniem betonu stosujemy wysokiej klasy sprzęt firmy Blastrac. Amerykański producent maszyn technologię mobilnych śrutownic wynalazł w latach 80. XX wieku. Od tego czasu regularnie ulepsza sprzęt, zwiększając jego efektywność i skuteczność. Technologie firmy Blastrac są przyjazne dla środowiska, pozwalają działać z wydajnością 2 000 m2/h i mogą być stosowane w przygotowaniu powierzchni w branżach takich jak przemysł stoczniowy czy petrochemiczny.

Twoje korzyści

bezpłatna wycena

atrakcyjne cenyi rabaty

rozwiązania redukującekoszty

tylko atestowanemateriały

wysoki standardwykonanych prac

terminowa realizacjazlecenia

gwarancja na wykonanąusługę

dobre relacje na każdym etapie współpracy

Opinie klientów

W śrutowaniu betonu są specjalistami. Pracują na świetnym sprzęcie i znają się na rzeczy. Bardzo podoba mi się również ich podejście do współpracy – profesjonalne, ale przyjacielskie i bardzo życzliwe.

Jan Kowalski MikroCorp

Firma Warmhouse wykonywała dla nas usługę śrutowania. Prace zrealizowane zostały szybko, a jakość usługi była naprawdę znakomita. Pozytywnie zaskoczyła nas również sama cena usługi, która w porównaniu z innymi metodami obróbki betonu jest naprawdę atrakcyjna. Polecamy!

Maciej Nowak MikroCorp 2

Dziękujemy firmie Warmhouse za udaną współpracę. Prace związane z ocieplaniem naszego domu przebiegły sprawnie, a jakość wykonanej usługi jest bardzo zadowalająca. Niesamowicie zaskoczył nas porządek, jaki zastaliśmy w momencie zakończenia prac. Pełen profesjonalizm!

Klaudia Klimek

Współpraca z Warmhouse: prosto i profesjonalnie

1

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

2

Spotkamy się w Twoim domu lub firmie.

3

Przeprowadzimy niezbędne pomiaryi sporządzimy wycenę materiałów i prac.

4

Prace wykonamy szybko, precyzyjnie i czysto.

5

Otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.