Kontakt z fachowcem

biuro@warmhouse.com.pl
+48 506 375 342

Warmhouse
fachowcy z gwarancją

O Warmhouse

Ponad 200 zrealizowanych zleceń

Fachowcy z wieloletnim stażem, nowoczesny sprzęt, atestowane materiały budowlane i doświadczenie, na które składa się ponad 200 zrealizowanych zleceń. W Warmhouse dbamy o każdy detal, który może mieć wpływ na jakość wykonanych dla Ciebie prac.

Specjaliści od śrutowania

Specjalizujemy się w obróbce i czyszczeniu podłoży betonowych metodą śrutowania. Zajmujemy się również kompleksowym docieplaniem budynków, wykańczaniem wnętrz, wykonujemy także przemysłowe posadzki żywiczne. Najważniejsze w codziennych działaniach Warmhouse jest jednak to, by nasze prace przełożyły się na konkretne korzyści, które będziesz odczuwać każdego dnia.

Zwiększenie wytrzymałość powierzchni betonowych, polepszenie izolacji budynku czy zmniejszenie kosztów ocieplania to  tylko niektóre z nich. Chcesz poznać inne? Skontaktuj się z nami!

Twoje korzyści

bezpłatna wycena

atrakcyjne cenyi rabaty

rozwiązania redukującekoszty

tylko atestowanemateriały

wysoki standardwykonanych prac

terminowa realizacjazlecenia

gwarancja na wykonanąusługę

dobre relacje na każdym etapie współpracy

Wizja działania

W codziennej pracy pamiętamy o jednym naczelnym celu: Twojej satysfakcji. Chcemy, by klient odczuł, że wykonane przez nas prace przyniosły mu namacalne korzyści: pozwoliły mu zaoszczędzić czas i pieniądze, poprawiły komfort życia czy pracy, zwiększyły poziom bezpieczeństwa.

By zrealizować ten cel w 100%, stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie w działaniu oraz najwyższą jakość w używanych materiałach. Jesteśmy przekonani, że połączenie to pozwoli nam dostarczać rozwiązania skuteczne, solidne i efektowne.

Twoje korzyści

bezpłatna wycena

atrakcyjne cenyi rabaty

rozwiązania redukującekoszty

tylko atestowanemateriały

wysoki standardwykonanych prac

terminowa realizacjazlecenia

gwarancja na wykonanąusługę

dobre relacje na każdym etapie współpracy

Opinie klientów

W śrutowaniu betonu są specjalistami. Pracują na świetnym sprzęcie i znają się na rzeczy. Bardzo podoba mi się również ich podejście do współpracy – profesjonalne, ale przyjacielskie i bardzo życzliwe.

Jan Kowalski MikroCorp

Firma Warmhouse wykonywała dla nas usługę śrutowania. Prace zrealizowane zostały szybko, a jakość usługi była naprawdę znakomita. Pozytywnie zaskoczyła nas również sama cena usługi, która w porównaniu z innymi metodami obróbki betonu jest naprawdę atrakcyjna. Polecamy!

Maciej Nowak MikroCorp 2

Dziękujemy firmie Warmhouse za udaną współpracę. Prace związane z ocieplaniem naszego domu przebiegły sprawnie, a jakość wykonanej usługi jest bardzo zadowalająca. Niesamowicie zaskoczył nas porządek, jaki zastaliśmy w momencie zakończenia prac. Pełen profesjonalizm!

Klaudia Klimek

Współpraca z Warmhouse: prosto i profesjonalnie

1

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

2

Spotkamy się w Twoim domu lub firmie.

3

Przeprowadzimy niezbędne pomiaryi sporządzimy wycenę materiałów i prac.

4

Prace wykonamy szybko, precyzyjnie i czysto.

5

Otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę.